​     ​Program Wojna Światów    
     nadawany jest
na ŻYWO w Środy  
     22.30
  nie we wszystkie Środy
     czasami się nie wyrabiam.
     II Sezon Programu Wojna 
     Światów właśnie się zakończył.


   
       
   Wojna Światów  - to internetowy webcast,(podcast, audycja) przedstawiająca post apokalptyczną wizję śwaiat. Audycja jest  

 transmitowana na żywo, dając możliwość oglądającym interaktywnego uczestniczenia w programie. 

          13 stycznia 2014 roku (100 dni przed transmisją pierwszego nagrania) rozpoczęła się „Wojna Światów”.  Ziemia została  zakatowana przez bliżej nieokreślone stworzenia które  kompletnie zdewastowały planetę. Na ziemi miało miejsce wiele wybuchów  nuklearnych, przetrwało mniej niż 1% ludzkości.
  
          W swojej tematyce program nawiązuje do powieści Herberta George Wellsa z 1898 roku, a także do audycji nadanej przez  stację CBS w święto Halloween 30 października 1938 roku – przedstawiającej inwazję Marsjan na Ziemię, który wzbudził panikę  wśród wielu mieszkańców New Jersey. 
          Słuchacze mają możliwość uczestniczenia w programie i opowiedzenia swojej post-apokaliptycznej historii. 
 Proszę o nadsyłanie swoich przemyśleń i artystycznych ekspresji związanych z Waszymi koncepcjami na post-apokaliptyczne  wyobrażenie świat. 
 
          Uczestnicy programu a także ludzie którzy przyczynią się swoją kontrybucją do popularyzacji show zostaną dołączeni do  listy współautorów programu "Wojna Światów". Aby uczestniczyć  w programie proszę o kontak kuba@rozmowywnocy.com


 

​  
Jak oglądać na ŻYWO? 

​    
Co środa o 22.30 (czasmi już o 22.00) na stronie programu
     www.WojnaSwiatow.com pojawia się link do programou
     nadawanego na żywo.

​​
   
Jak możesz pomóc? 
     
Chcesz pomóc w kontynuacji tego projektu - napisz do
     mnie Polub program na Facebook, subskrybuj program na
     YouTube Chciałbyś być gościem w programie napisz do
     mnie Chciałbyś usłyszeć swój zespół napisz.


   • Publikacje programu Rozmowy w Nocy są także dotępne:










Zakończył się Sezon II 



   Muzyki w programi Rozmowy w Nocy słuchamy dzięki Nim: 

    • Martin Lechowicz www.martinlechowicz.com
    • Tomasz Żółtko www.tomekz.com.pl 
    • Jedyna Maść www.jedynamasc.art.pl 
    • Obstawa Prezydenta www.obstawaprezydenta.pl
    • FROG’n'DOG www.frogndog.com  
    • Jaromi Zez Ekom www.jaromi.com/eka
    • Chemia www.chemiasound.com
    • Percepcja www.percepcja-band.pl 
    • Eklektik Facebook: Eklektik
    • Panta Koina www.facebook.com/pantakoina
    • Andy Hawk & the train wreck endings www.andyhawk.com 
    • Bimber Poland www.bimber.net
    • Special Guest Appearanceerce 
​       www.facebook.com/SpecialGuestAppearance
    • Night Rider www.nightrider.art.pl 
    • Josh Woodward www.joshwoodward.com 
    • Funky Tank www.funkytank.pl