Wolne Radio działa świetnie

na urządzeniach mobilnych
www.WolneRadio.com
 

Słuchaj - Wolne Radio
www.WolneRadio.com

„Wymieniamy stare media”

      Głupi byłem ale przede wszystkim za młody w '89 roku. Gdybym tylko wtedy był w stanie kupić sobie upadły zakład lub kawałek ziemi. Cóż... ominęło mnie.
Później koledzy zaczęli kupować akcje na giełdzie im także udało się wskoczyć na wagon a ja głupi chodziłem do szkoły.
Nie powiem na przełomie 99/00 chwyciłem okruchy technologicznego bumu który przechodził przez Polskę. Ale tak się złożyło że zaraz po tym postanowiłem spakować walizki i wspólnie z bocianami wyemigrować do miejsca „z najlepszym keczupem na świecie” jak to śpiewał Muniek.
Dziś chyba znalazłem okazję którą kilku z nas może naprawdę wykorzystać. Wolność i zdrowy rozsądek podpowiadają mi że w byciu człowiekiem jest naprawę niezły potępiał.
Ok – jak technicznie wydymać jak najwięcej z tej okazji ? :
1. Ignoruj strach. 
Tak – warto się bać ale tylko tego - na co się nie odważyłeś. Tracąc szanse bo nie wypada martwiąc się „o to co inni powiedzą” lub nie pozwalając sobie na odchylenie się od normy tracimy najwięcej.
2. Olewaj proroków. 
Dzisiaj większość nauczycieli życia ma potężne problemy wiele niesprzedanych książek i raka sumienia który jest zakaźny.
3.Dbaj o kasę nie o marzenia. 
Pieniądze dają szczęście – szkoda że tak wielu biednych ludzi wierzy w zaprzenie tej prawdy. Dzisiejsi szlachcice powiedzą „... miej marzenia bez marzeń nic się nie uda” Moja odpowiedz jest niedroga „.. dbaj o kasę” a reszta będzie całkiem sexi 
4. Pozbądź się wiary - zacznij widzieć ludzi. 
Jak fajnie słodko infantylnie dbać i martwić się o życie po życiu. Jak fajnie słodko i infantylnie martwić się o życie po życiu twojego sąsiada – uj... aż mi się rzygać chce. 
A jakby tak zrobić sąsiadowi obiad dla niego i całej jego rodziny?
Masz moją gwarancję że gdy zauważysz wartość w wolności i zdrowym rozsądku nie ominie Cię już nigdy okazja.

Balans w życiu to nie sztuczka – to sztuka – prawdziwy artyzm. Potrzeba natchnienia i improwizacji wrażliwości i wytrwałości.

Taniocha nie wytrzyma presji dzisiejszych oczekiwań, a okazja którą możesz wykorzystać będzie tylko dla tych którzy potrafią naprawdę zadbać o siebie. 

Kuba.